Zdjęcia z lotu ptaka

PROFESJONALNE FILMOWANIE  Z LOTU PTAKA


Dzięki fotografii z powietrza fotografowany obiekt (łącznie z otoczeniem) można umieścić na jednej fotografii, z niepowtarzalnej perspektywy.

Wykonujemy pojedyncze ujęcia, jak i kompleksowe produkcje filmowe  przy użyciu nowoczesnego, bezzałogowego sprzętu latającego typu Dron DJI Phantom 4 przeznaczony do fotografii i filmowania z perspektywy lotu ptaka
Ujęcia wykonane przy użyciu drona są świetnym sposobem na pokazanie najlepszych atutów nieruchomości, zwiększenie jej atrakcyjności, pokazania położenia i pięknej okolicy.
Przepiękne widoki i ujęcia z powietrza na pewno przyciągną uwagę każdego odbiorcy.
Zapewniam wysoką jakość nagrywanych zdjęć oraz materiałów video w rozdzielczości 4k. Transmisja na żywo w jakości HD. Wykonujemy wirtualne spacery z ziemi i powietrza, a także Panoramy 360
Posiadam niezbędne uprawnienia wydane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego do obsługi dronów oraz ubezpieczenie OC.

Nasze fotografie i filmy reklamowe, można wykorzystać w następujących branżach:
Budownictwo i nieruchomości
| zobacz realizacje  |  

Turystyka i rekreacja

Każda usługa wyceniana  jest indywidualnie.
Cena usług jest uzależniona od wielu parametrów – m.in. klasy/wielkości obiektu, stopnia trudności wykonywanych zdjęć, warunków atmosferycznych, ilości potrzebnego materiału.
Wszystkich klientów zainteresowanych usługą filmowania i fotografowania za pomocą urządzenia jakim jest dron zapraszamy do kontaktu z nami. Dzięki naszej pracy otrzymają Państwo piękne i niebanalne zdjęcia i filmy krajobrazu, wydarzeń czy przyjęć.

Informacje i zamówienia pod numerem: 660 849 146