Informacje o usługach

Proponuje państwu sprzedaż nieruchomości z rynku pierwotnego w Hiszpanii na wybrzeżu Costa Blanca Nieruchomości są wykończone i wyposażone.

GWARANTUJEMY PAŃSTWU:

1. BEZPIECZEŃSTWO
Udostępniamy kupującym usługę „Rzecznika klienta”, której celem jest doradzanie i pośredniczenie w razie sporów, jakie mogą pojawić się podczas procesu zakupu.

2.JAKOŚĆ
Wszystkie produkty oferowane przez firmy należące do grupy cechują się wysoką jakością oraz spełniają normy w zakresie jakości budownictwa.

3.DOŚWIADCZENIE
Firmy należące do grupy mają wieloletnie doświadczenie nie tylko w zakresie sprzedaży mieszkań, ale w sprzedaży produktów klientom zagranicznym i dostosowaniem oferty pod kątem potrzeb kupujących z danego kraju.

4.OBSŁUGA POSPRZEDAŻNA
Dobra obsługa posprzedażna jest bardzo ważnym elementem w razie zakupu nieruchomości, ponieważ przyczynia się do krzewienia jakości w budownictwie Ponadto niektóre z ww. przedsiębiorstw posiadają certyfikat „Profil Jakości” przyznawany przez Instytut Budownictwa w Walencji.

Dobra obsługa posprzedażna jest bardzo ważnym elementem w razie zakupu nieruchomości, ponieważ istnieją na rynku kuszące oferty ale pozostawiają kupującego samego w momencie kiedy należy załatwić problemy pojawiąjące się po sprzedaży nieruchomości.

Wszystkie spółki w składzie grupy posiadają dział obsługi posprzedażnej, który zapewnia, że w razie nieprzewidzianego zdarzenia lub problemów występujących po podpisaniu umowy zakupu nieruchomości, są one rozwiązane.
W naszej ofercie znajduje się 2000 nieruchomości, są to wille i apartamenty nawet dla najbardziej wymagającego klienta.
Cena 1m2 wynosi od 2000-4000 euro w zależności od standardu i lokalizacji.
Patrząc w przyszłość, Deweloperzy ciągle poszukują nowych projektów i możliwości. Oferują rozległą ofertę z pełną własnością, Wiedza i doskonałe kontakty z wiodącymi instytucjami finansowymi pomogą zrealizować każdy projekt .
Na miejscu zaprezentujemy Państwu wybrane inwestycje zaprezentuje Państwu, służymy pomocą i radą przy wyborze odpowiedniej nieruchomości oraz odpowiemy na pytania dotyczące życia i gospodarki regionu.

ZAPRASZAMY DO BEZPOŚREDNIEGO KONTAKTU

INWESTYCJE

INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII
Obywatel Polski, a zakup nieruchomości w Hiszpanii

Z chwilą wejścia Polski do struktur Unii Europejskiej obywatele Polscy stali się obywatelami UE i mogą stać się pełnoprawnymi właścicielami nieruchomości w Hiszpanii. Zakup nieruchomości w tym cudownym i przyjaznym dla obcokrajowców kraju, to wspaniały pomysł i krok naprzód do zmiany swojej rzeczywistości.
Koszty zakupu nieruchomości w Hiszpanii

Do kwoty transakcyjnej trzeba doliczyć 13%