Home staging

Home Staging polega na profesjonalnym przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu zmieniając smutne i zagracone przestrzenie w przestrzeń ciepłą , pełną ładu i porządku… po prostu ładną. Odświeżenie mieszkania przed sprzedażą jest procesem bardzo ważnym. Podstawą usługi są umiejętne przemeblowania oparte na zasadach wyważonej kompozycji przestrzennej, zaaranżowanie nowego doświetlenia pomieszczeń, przemalowanie pomieszczeń, nadanie neutralnego charakteru lokalu, stworzenie odpowiedniego klimatu, nastroju nadającego jak najbardziej przychylny odbiór dla potencjalnego klienta.

Środki przeznaczone na metamorfozę wnętrza zawsze będą niższe niż dotkliwa obniżka ceny nieruchomości, ponieważ pierwsze wrażenie może popsuć nawet niewielkie zaniedbanie, dlatego dbamy o najdrobniejsze szczegóły.
Nieruchomość należy zaprezentować potencjalnym nabywcom tak, aby zostali oczarowani i zainteresowani nieruchomością już na samym początku jej oglądania

Każda realizacja Home Stagingu rozpoczyna się od konsultacji w sprzedawanym lub wynajmowanym mieszkaniu.

ARCHITEKCI WNĘTRZ

Kupując lub wynajmując mieszkanie czy dom z Biurem  Nieruchomości Expert, możesz skorzystać z pomocy architekta, by wnętrza nowej nieruchomości były przyjazne i zgodne z Twoimi wyobrażeniami.

Współpracujący z nami architekci wnętrz to specjaliści, którzy w ścisłym porozumieniu z klientem stworzą wnętrza z marzeń.