Lokal na wynajem Ostróda, al. Jana Pawła II

65.71 m²
30,44 zł/m2
EXP-LW-8729

2 000 zł

Lokal na wynajem
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty EXP-LW-8729
Powierzchnia 65,71 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 65,71 m²
Rodzaj budynku centrum handlowe
Kaucja zabezp. 2000
Stan lokalu bardzo dobry
Typ kaucji jednomiesięczna
Instalacje dobre
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Umeblowanie brak

Opis nieruchomości

Oferta Wynajmu: Lokal Użytkowy w Galerii Mazurskiej

Lokalizacja: Galeria Mazurska, Ostróda, ul. Jana Pawła II

Powierzchnia: 65,71 m²

Opis:

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu przestronnego lokalu użytkowego, usytuowanego w Galerii Mazurskiej. Lokal o powierzchni 65,71 m² stanowi idealną przestrzeń do prowadzenia różnorodnych działalności biznesowych.

Charakterystyka Lokalu:

  1. Doskonała Lokalizacja: Lokal zlokalizowany jest w samym sercu Galerii Ostródzkiej, co zapewnia doskonałą widoczność i łatwy dostęp dla klientów. Dogodne połączenia komunikacyjne oraz liczne miejsca parkingowe sprawiają, że jest to miejsce idealne dla prowadzenia działalności handlowej czy usługowej.

  2. Wielofunkcyjność: Dzięki swojej elastycznej powierzchni, lokal może być dostosowany do wielu rodzajów działalności, zależnie od preferencji i potrzeb przyszłego właściciela.

  3. Duże Okna i Widoczność: przeszklone fasady zapewniają doskonałą widoczność dla przyciągnięcia uwagi klientów oraz eksponowanie oferty handlowej czy usługowej.

Podsumowanie:

Lokal użytkowy o powierzchni 65,71 m² w Galerii Mazurskiej to doskonała propozycja dla przedsiębiorców poszukujących wysokiej jakości przestrzeni do prowadzenia działalności handlowej czy usługowej. Doskonała lokalizacja, nowoczesne wykończenie oraz elastyczność przestrzeni sprawiają, że jest to miejsce idealne dla ambitnych przedsiębiorców pragnących zainwestować w dynamicznie rozwijający się rynek.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tej wyjątkowej ofercie i zaplanować swoją przyszłość w Galerii Mazurskiej!

Specjalista ds. sprzedaży

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail
Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Rozwiąż równanie:
10 1
Niepoprawny wynik